Witaj w Studiu Dreamlights!

 

Mam na imię Kasia.

Prywatnie jestem żoną fajnego faceta i mamą małej rozrabiaki o rozbrajającym uśmiechu.

Z wykształcenia jestem animatorem kultury, ale szukając swojej drogi zajmowałam się różnymi rzeczami – do momentu kiedy fotografia skradła mnie na stałe. Okazała się dla mnie perfekcyjnym medium, dzięki któremu mogę przywoływać emocje z przeszłości za pomocą pięknych obrazów. Dałam się jej pochłonąć totalnie i bez chęci odwrotu!

Pojawieniu się w moim życiu małego brzdąca towarzyszyło olśnienie, że można utrwalić tę mnogość uczuć, która zjawia się wraz z dzieckiem. Kiedy patrzę na moją córeczkę bawiącą się ukochaną lalą, mam trudność z uwierzeniem, że kiedyś była jej wielkości. Lubię wtedy oglądać fotografie z tamtego czasu. Przypominam sobie, jak w całości mieściłam ją w swoich ramionach i odżywają wszystkie cudowne uczucia. To są moje największe skarby!

Chciałabym zaproponować Ci doświadczenie, dzięki któremu uzyskasz dostęp do takich samych skarbów ‒ wielu wzruszeń i emocji zawsze, kiedy spojrzysz na fotografię.

Przejrzyj moje portfolio. Jeśli spodobają Ci się moje zdjęcia oraz poczujesz, że jestem odpowiednią osobą, aby zatrzymać na zawsze wyjątkowe momenty z Twojego życia, skontaktuj się i umów na sesję fotograficzną przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zapraszam serdecznie!

 

Zobacz ofertę
 • Kasiu, dzięki Twojemu wyczuciu chwili i super podejściu do naszej dwumiesięcznej córeczki mamy pamiątkę na całe życie. Uśmiech małej Jagódki uwieczniony przez Ciebie jest dla nas bezcenny, dziękujemy za to! Z pełnym przekonaniem polecamy sesje u Kasi: przemiłe chwile i cudowne zdjęcia.

  Asia i Łukasz, rodzice Jagody,
 • Kasia robiła sesję zdjęciową mojej 4 miesięcznej Ani. Jest bardzo ciepłą, sympatyczną i cierpliwą osobą co podczas pracy z dziećmi jest szczególnie istotne. Kilka godzin spędzonych w studio i plenerze przełożyło się na przepiękne zdjęcia stanowiące bezcenną pamiątkę tak szybko przemijającego okresu niemowlęcego. Z przyjemnością polecam!

  Kasia, mama Ani,
 • Fotografie pięknie ukazały temperament mojego synka. Dzięki nim został przyjęty do agencji małych modeli w Londynie. Bardzo dziękuję za uchwycenie całej gamy emocji.

  Beata, mama Rysia,
 • Dziękuję Kasiu! Zdjęcia są zachwycające - nasz ukochany Okruszek uchwycony w tak słodki i rozczulający sposób, że aż nie mogę się napatrzyć! Na pewno jeszcze się spotkamy 😉

  Ania, mama Hani,
 • Dziękuję bardzo za wspaniałe, rozczulające zdjęcia wnusi. Profesjonalne, troskliwe podejście do tak wymagającego uwagi modela jakim jest malutkie dziecko, dbałość o szczegóły, akcesoria i świetną atmosferę podczas sesji, gorąco polecam Firmę!

  Ela, wdzięczna babcia,
 • Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa, który będzie traktował Twoje dziecko niczym kochana ciocia, jesteś w dobrym miejscu! Otrzymaliśmy cudowne, pełne emocji zdjęcia. Dzięki nim jestem spokojna, że ogrom radości i szczęścia związany z pojawieniem się na świecie synka, pozostanie w moim sercu na zawsze żywy. Dziękuję i szczerze polecam!

  Alicja, mama Kubusia,