Ciąża to nie tylko początek nowego życia, to moment w którym rozpoczyna się najbardziej magiczna przygoda, jaką znam. Kobieta staje się mamą, a para przeistacza się w rodzinę. Z niecierpliwością czekasz na ten cudowny dzień, kiedy pierwszy raz weźmiesz swój najdroższy Skarb w ramiona. Tak naprawdę jednak, ten okres szybko mija i kiedy Twój dzidziuś jest już na świecie, stopniowo zaczynasz zapominać „ jak to było”.
 
Jedno z moich najbardziej charakterystycznych wspomnień z tamtego okresu jest takie, że patrząc na coraz większy brzuch myślałam: „nie wygląda jakby jeszcze kiedykolwiek miał być płaski”...a kiedy moja mała miała parę miesięcy i udało mi się jako tako wyszczupleć, patrzyłam w dół i dziwiłam się: „jak to możliwe, że był tam tak ogromny balon”. Cieszę się, że mam wśród swoich skarbów fotograficzne „dowody” pokazujące czarno na białym jak było 🙂

Skorzystaj z okazji, aby uwiecznić ten cudowny stan – w sposób, w jaki sama chcesz go zapamiętać – zabawnie, sexy, a może intymnie. Nie musisz nawet odsłaniać swojego brzuszka, jeśli nie chcesz. Każdą sesję przygotowuję indywidualnie pod oczekiwania konkretnej klientki – nie ma jakiegoś ustalonego odgórnie szablonu działania. Będzie to na pewno niezapomniane doświadczenie! Koniecznie zabierz ze sobą swojego partnera. Rodzeństwo nienarodzonego bobasa – jeśli jest – także jest mile widziane.

NAJLEPSZY CZAS

Sesję najlepiej zaplanować między 32 a 36 tygodniem ciąży, chociaż tak naprawdę wszystko zależy od wielkości brzuszka. Przeważnie w tym okresie wygląda on najkorzystniej, jest mocno zaokrąglony, ale jeszcze nie na tyle duży, aby ograniczać Ci komfort i mobilność. Zdaję sobie sprawę, że u każdej kobiety może to wyglądać trochę inaczej, więc jeśli potrzeba, zgłoś się do mnie wcześniej. Z przekładaniem na później lepiej nie ryzykować – należy wziąć pod uwagę, że dzidziuś może pojawić się wcześniej niż w ustalonym terminie porodu.

MIEJSCE

Masz do wyboru moje studio lub plener. Sesje ciążowe są jedynymi, na których używam lamp błyskowych, jeśli jest taka potrzeba.

DODATKI / UBRANIA

Po otrzymaniu rezerwacji skontaktuję się z Tobą aby ustalić, jaki typ zdjęć najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli w mojej galerii ciążowej któreś ujęcie szczególnie zwróciło Twoją uwagę, powiedz mi o tym. Na tej podstawie otrzymasz zbiór wskazówek, co zabrać ze sobą.
W wyposażeniu studia znajdują się różne kreacje, zwiewne (transparentne lub nie) materiały do owijania, biżuteria i gadżety i dodatki, które wykorzystuję w stylizacji sesji ciążowych.

PO SESJI

Po sesji dokonam selekcji i wstępnej edycji najlepszych zdjęć. W ciągu paru dni otrzymasz mailem link do prywatnej galerii zdjęć online, spośród których wybierasz ich docelową ilość. Galeria pozostanie aktywna przez 7 dni i w tym czasie należy dokonać wyboru. W ciągu kolejnych 3 tygodni Twoje zdjęcia będą gotowe do odbioru.

Jeżeli dodatkowo zechcesz zamówić u mnie album lub inne produkty fotograficzne, z chęcią je dla Ciebie zaprojektuję.

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną.
Możesz również zajrzeć do zakładki FAQ – część pytań ma ogólne zastosowanie, zarówno do fotografii dziecięcej, jak i ciążowej.